102. árverés - 267. tétel
(Pálóczi) Horváth Ádám
Hunniás, vagy magyar Hunyadi, az az Ama' híres Magyar Vezér Hunyadi János' életének egygy része, mellyet a' Virgílius' Éneisse' formájába öntve, négy sorú Magyar Strófákkal le-írt ~
Győrben, 1787. Streibig Jó'sef ny. |
(14)+237+(14)p. |
Enyhén sérült gerincű, kopottas, korabeli félbőr-kötésben. Néhány levele foltos. Szüry: 3516. |