102. árverés - 363. tétel
Wertheimer Ede
Ausztria és Magyarország a tizenkilenczedik század első tizedében. Uj kiadás. I-II. kötet.
Bp., 1890-1892. Ráth M. |
VIII+466p.; V+600p. |
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. Festett előzéklapokkal. |