102. árverés - 57. tétel
Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937 : VI. törvénycikk alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Hivatalos kiadás.
Bp., 1940. M. Kir. Áll. Ny. |
211p.+4 önálló, színes, kihajt. térk. (külön vászontokban) |
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. |