109. árverés - 15. tétel
Móricz Zsigmond
Erdély. ~ történelmi regénytrilógiája.
Bp., 1935. Athenaeum. |
904p. Első kiadás. A címlapon a szerző ajánlásával: "Csaba József kedves fiam s barátom éljen tündérkertben Sopron, 1937. XI. 6. Móricz" |
Enyhén kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. First edition, inscribed by the author. Slightly worn original cloth. |