Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
111. árverés
Radnóti Miklós [1-4]
Tételek [5-25]
1848-1849 [26-35]
Tételek [36-37]
Fénykép, fényképészet [38]
Tétel [39]
Ponyvakiadások [40]
Tételek [41-44]
Magyar avantgárd [45]
Tétel [46]
Kézirat [47-58]
Tételek [59-62]
Matematika [63-64]
Méhészet [65-66]
Metszet, látkép [67-69]
Tétel [70]
Művészi könyvkötések [71-72]
Nagy magyarok emléke [73-83]
Tétel [84]
Oklevél [85-87]
Tétel [88]
Orvostörténet [89-97]
Ősnyomtatvány [98]
Tételek [99-100]
Régi Magyar Könyvtár [101-107]
Tétel [108]
Széchenyi István gróf és kora [109-117]
Tétel [118]
Szőlészet, borászat [119]
Tétel [120]
Térkép, atlasz [121-128]
Tételek [129-133]
111. árverés - 81. tétel
<
>
Gróf Széchenyi István gyászjelentése, amelyet a család adott ki.
Bécs, 1860. Gerold Károly fia.
1 nyomtatott oldal. Fekete keretben. Kelt: Bécs, 1860. IV. 8.
Restaurált darab. Obituary of Count István Széchenyi, politician.