113. árverés - 18. tétel
Kempelen Győző
Kazinczy-ünnep Magyarországon 1859-ben. Az irodalma vezérét dicsőitő magyar nemzetnek emlékül irta ~.
Szeged, 1860. Burger Zsigmond ny. |
1t.+158p. |
Javított gerincű, enyhén kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. Original cloth. Spine restored. Szüry: 2431. |