113. árverés - 23. tétel
Baróti Szabó Dávid
Kassán, 1777. Landerer Mihály ny. |
(24)+287+(1)p. Első kiadás. |
A versgyűjtemény a jezsuita szerző első megjelent munkája, másodszor 1786-ban adták ki "Vers-Koszorú..." címmel. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. A gerinc alján kis sérüléssel. Contemporary leather, spine richly gilt, slightly damaged. Szüry: 368. |