118. árverés - 115. tétel
Erdélyi József
Árdeli szép hold. Egy költő gondolatai a magyar nyelvről.
Bp., 1939. Magyar Élet. |
158+(1)p. Első kiadás. A címlapon a szerző 1975-ben kelt ajánlásával. |
Hozzá: Erdélyi József "Alamizsna" című versének gépirata a költő sajátkezű ajánló soraival. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Szakadozott, eredeti védőborítóval. |