118. árverés - 155. tétel
Mikár Zsigmond
Honvéd schematismus, vagy is: az 1848/49-ki honvédseregből 1868-ban még életben volt főtiszteknek névkönyve. Összeállitotta ~. Kiadta Bakó Farkas.
Pesten, 1869. Kunosy és Réthy. |
(6)+191+(2)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |