26t. |
A magyar vasúti alkalmazottak 1903-as konstantinápolyi kirándulása emlékére kiadott fényképalbum. A résztvevők számára készített fotók némelyikén francia felirattal. A felvételek a kor neves műhelyében, az isztambuli Sébah & Joaillier cégnél készültek. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |