118. árverés - 194. tétel
[Gárdonyi Géza] Göre Gábor
A pesti úr. Evvel kezdődik oszt ebbe van a zöreg Tátrán szörzött tapasztalat is mög a pötsétfaragásrúl szörzött tapasztalat is. Más szóval ebbe a könyvbe is mindönféle mint a többibe.
Bp., (1901.) Singer és Wolfner. |
159+(1)p. Mühlbeck Károly szövegközti rajzaival. Első kiadás. |
Aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. A rajzos, eredeti borító bekötve. Festett lapszélekkel. Borda: 2286. |