118. árverés - 310. tétel
Móricz Zsigmond
Boldog világ. ~ összes Állatmeséi.
Bp., (1917.) Légrády Testvérek. |
102+(2)p. Gara Arnold egészoldalas és szövegközti rajzokkal. Második kiadás. |
A Nyugat által 1912-ben megjelentetett kötetet a kiadó az impresszum átragasztásával hozta újra forgalomba. |
Enyhén sérült gerincű, Gara Arnold által tervezett, színes, rajzos, kiadói félvászon-kötésben. |