118. árverés - 444. tétel
Zschokke, (Heinrich)
Frock Jonathán — után ifj. Gyergyai Ferencz. — Oroszlány-mátka. Izidor után Szende Kálmán.
Kolozsvárt, 1837. Tilsch és Fia. |
(2)+115+100p. (Külföldi regénytár. II.) |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 5229. |