121. árverés - 70. tétel
Babits Mihály
Elza pilóta vagy a tökéletes társadalom. Regény.
(Bp., 1933.) Nyugat. |
362+(4)p. Első kiadás. (Nyugat-könyvek.) |
Az előzéklapon ajánlással: "Kosztolányi Dezsőnek régi szeretettel Babits Mihály". |
Kopottas, kiadói vászonkötésben. Inscribed by the author. Worn original cloth. |