124. árverés - 132. tétel
Némedy, (József) Josef
Die Belagerungen der Festung Ofen in den Jahren 1686 und 1849. Nach authentischen Berichten und Tagebüchern herausgegeben von ~.
Pest, 1853. Emich. |
(6)+161+(1)p.+1 kihajt. térk. A címlapon jelzett további két (az 1686-os ostromot bemutató) térkép -- a példányok nagy részéhez hasonlóan -- hiányzik. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |