124. árverés - 134. tétel
Novák Mihály
Zalavármegye az 1848-49. évi szabadságharczban. Összeállitotta és irta: ~.
Zala-Egerszeg, 1889. Breisach Sámuel ny. |
171+(2)p. |
Hozzákötve: Tóth Károly: Az 56-ik honvéd zászlóalj története 1848-49-ben Csurgó, 1893. Vágó Gyula. 94p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |