124. árverés - 225. tétel
Országos Honvéd-naptár. 1848/49. történeti, s egyéb válogatott bő tartalmu népszerű kiadás. 1868. második évfolyam. Szerkeszti Morzsányi Sándor.
Pesten, (1867.) Bartalits Imre. |
1t.+256+(48)p. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |