124. árverés - 34. tétel
Benedek Elek
A magyar nép multja és jelene. I-II. kötet.
Bp., 1898. Athenaeum. |
(4)+558+(2)p.+30t. (3 színes); 463+(3)p.+21t. (4 színes) Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. |
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben, papírtokban. A gerincen kis foltokkal. |