124. árverés - 394. tétel
Széchenyi István, gróf
~ munkái korszerű kivonatban. Második kiadás. I-III. kötet.
Pest, 1871-1873. Heckenast Gusztáv. |
(2)+VI+386+(1)p.; VI+(2)+456p.; (4)+395+(1)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szentkirályi: 305.2. |