124. árverés - 63. tétel
Illésy János, dr. — Pettkó Béla
A Királyi Könyvek. Jegyzéke a bennük foglalt nemesség czim, czimer, előnév és honosság adományozásának 1527-1687. A M. Kir. Orsz. Levéltár felügyelete alatt összeállitották ~.
Bp., 1895. (Franklin ny.) |
288p. |
Korabeli félvászon-kötésben. |