126. árverés - 161. tétel
Negyven év a magyar szállodás- és vendéglősipar életéből. A "Magyar Szállodás és Vendéglős" negyvenedik évfolyamának emlékére szerkesztették: Ballai Károly és Tábori Kornél.
Bp., (1938.) Merkantil-ny. |
232+(1)p. Egészoldalas fényképekkel. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |