126. árverés - 175. tétel
Beőthy László
Laczikonyha. A legjelesb magyar főszakácsok, alszakácsok és kukták közremunkálásával feltálalta ~.
Pesten, 1855. Müller Gyula. |
(2)+260+(1)p. Szövegközti fametszetekkel. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 489. |