126. árverés - 192. tétel
Jókai Mór
Kakas Márton tolltaraja. Összekötve kiválogatott versei, levelei, és apróbb elbeszéléseiből. Kiadja ~. I-II. kötet [egybekötve].
Pest, 1860. Heckenast. |
VI+(2)+160+VI+(2)+160p. Első kiadás. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 2119. |