126. árverés - 233. tétel
Aba-Novák (Vilmos)
Huszonnégy kép — Venti quattro quadri — Twenty-four pictures
Gyoma, 1932. Kner. |
(12)p.+16t. Számozott (232./250), aláírt példány. |
Az előzéklapon a művész volt tanítványának, Staub Ferenc festőművésznek szóló ajánló soraival. |
Javított gerincű, kiadói félvászon-kötésben. A kötéstáblák enyhén foltosak és kopottak. A levelek vízfoltosak. Lévay -- Haiman: 1.446.; Borda -- Haiman: 1. |