126. árverés - 235. tétel
Balázs Béla
Lélek a háborúban. ~ honvédtizedes naplója. Divéky József rajzaival.
Gyoma, 1916. Kner. |
164+(6)p. Lapszámozáson belül Divéky Lajos hat egészoldalas rajzával. Első kiadás. Dedikált példány. |
Enyhén kopottas, kiadói félvászon-kötésben. Lévay -- Haiman: 1.251. |