126. árverés - 300. tétel
Petőfi Sándor
~ újabb költeményei. 1847-1849. I-II. kötet.
Pest, 1858. Emich. |
(4)+284+IV+(1)p.; (4)+288+IV+(1)p. |
A költő halála után megjelent első kiadás. |
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben. A gerincen kis sérülésekkel. Szüry: 3632. |