Bp., 1906. Deutsch Zsigmond és Társa. |
35+(1)p. Első kiadás. (A Huszadik Század könyvtára. 15.) |
Elékötve: Rácz Gyula: A magyar földbirtokosság anyagi pusztulása Bp., 1906. Deutsch Zsigmond és Társa. (4)+72p. Hozzákötve: Michels Róbert: A szocziáldemokrácia helyzete Németországban Bp., 1905. Népszava. 41p. (Huszadik Század könyvtára. 9.) Hozzákötve: Harrer Ferencz, dr.: A parlamenti választói jog terjedelme a nagyobb európai államokban Bp., (1905.) Révai és Salamon ny. 48p. (Huszadik Század könyvtára. 10.) Hozzákötve: ugyanez még egyszer Hozzákötve: Ferenczi Imre: A politikai tömegsztrájk Bp., 1905. Politzer Zsigmond és Fia. 32p. Hozzákötve: Szabó Ervin: A munkásmozgalom 1903-ban Bp., 1904. Politzer Zsigmond és Fia. 25+(1)p. (Huszadik Század könyvtára. 2.) Hozzákötve: Wolfner Pál, dr.: A történelmi fejlődés rövid vázlata Bp., 1906. Világosság ny. 63p. (A Társadalomtudományi Társaság munkástanfolyamának könyvtára. 1. szám.) Hozzákötve: Szabados Sándor: Szociálizmus. Védővám? (Bp., 1903. Berkovits János ny.) 27p. |
Korabeli félvászon-kötésben. |