126. árverés - 378. tétel
Nordenskjöld, (Nils) Adolf Erik
Ázsia és Európa körülhajózása a Vegán. Báró ~től. Átdolgozta Varga Ottó.
Bp., 1883. Franklin-Társulat. |
VIII+279p.+1t.+1 kihajt. térk. Lapszámozáson belül egészoldalas táblákkal. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |