126. árverés - 58. tétel
(Caraccioli, Louis-Antoine Marquis de)
La vie de Joseph II, empereur d'Allemgane, roi de Hongrie et Boheme, ornée de son portrait, et suivie de notes instructives
Paris, 1790. Cuchet. |
1t. (rézmetszetű mellkép)+XVI+384p. Első kiadás. |
Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A gerincen apró sérülésekkel. |