126. árverés - 69. tétel
Benkö, (József) Josephus
Transsilvania sive Magnus Transsilvaniae Principatus olim Dacia Mediterranea dictus... Editio secunda. I-II. kötet.
Claudiopoli, 1833-1834. Typis Lycei Regii. |
(18)+590+(16)p.; (12)+624+(9)p. |
A mű először 1778-ban látott napvilágot. |
Kopottas, enyhén sérült gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A címlapok enyhén foltosak. |