127. árverés - 122. tétel
Széchenyi István, gróf
Magyarország sarkalatos törvényei, s államjogi fejlődése 1848-ig. ~ hagyományaiból.
Pest, 1864. Eggenberger. |
VIII+168p. Első kiadás. |
A mű első része az "Ein Blick..." függelékének magyar fordítása. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Contemporary cloth. Spine gilt. Szentkirályi: 142.b. |