127. árverés - 31. tétel
Székely Aladár
Írók és művészek. ~ fényképei. Ady Endre és Ignotus előszavával. Első sorozat [unicus].
(Bp., 1915. Jókai és Lőbl Mór ny.) |
(6)p.+37t. (feliratos hártyapapírral védett fényképek) Berzeviczy Albertnak dedikált példány. |
Hozzá: Ady Endre híres — a kötetben is szereplő — "könyöklős" fotója. A hátoldalon a fotós bélyegzőjével. Mérete: 220 x 170 mm. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Inscribed by the photographer. Gilt original cloth. |