129. árverés - 219. tétel
Virág Benedek
Magyar századok DCCCLXXXIV-MCDXXXVII. I-II. kötet [egybekötve].
Budán, 1816. Kir. Univ. |
1t. (Perger Zsigmond rajza után Blasius Höfel által készített rézmetszetű címkép)+616+520p. Első kiadás. |
"Az Egyetemi Nyomda a könyv krúdában megmaradt példányait 1928-ban stilizáló, aranyozott bőrkötésbe kötve, az előzéklapon tanúsítvánnyal hitelesítve hozta forgalomba". (Borda: 7652.) Példányunkban nem található tanúsítvány. |
Bordázott gerincű, kiadói bőrkötésben. Festett előzéklapokkal. Körülvágatlan példány. Original leather. Uncut copy. Szüry: 0. |