129. árverés - 63. tétel
Herzl, (Tivadar) Theodor
Der Judenstaat. Versuch einer modernen Lösung der Judenfrage von ~. Zweite Auflage.
Leipzig -- Wien, 1896. M. Breitenstein. |
86p. |
Az ugyanebben az évben megjelent első kiadás változatlan utánnyomása. A magyarországi születésű szerző legnagyobb hatású munkája, Izrael állam születésének elméleti megalapozása. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Second edition. Contemporary half cloth. Spine gilt. |