132. árverés - 111. tétel
Fiáth Ferencz, B.
Életem és élményeim. I-II. kötet [egybekötve].
Bp., 1878. Tettey Nándor és Társa. |
266+256+(1)p. |
A szerző 1848-ban nemzetőr parancsnok volt Veszprémben, később a vármegye főispánja lett. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Poss.: A címlapon Buchinger Manó gyűjteményi bélyegzőjével. |