132. árverés - 115. tétel
Gelich Rikhárd
Magyarország függetlenségi harcza 1848-49-ben. I-III. kötet.
Bp., (1883-1889.) Aigner L. |
(2)+486+Vp.+2 színes t.; (2)+497+IV+2 színes t.; (4)+930+IXp. A táblákhoz tartozó 1-1 számozatlan levélen magyarázó szöveggel. |
Kopott aranyozású, korabeli vászonkötésben. |