132. árverés - 133. tétel
Leiningen-Westerburg Károly, gróf
~ honvédtábornok levelei és naplója 1848-1849. Ford. és bev.: Marczali Henrik.
Bp., 1900. Budapesti Hirlap. |
(6)+XXX+(2)+241+(2)p.+2 színes t.+4 mell. (1 kihajt.) |
Aranyozott gerincű, kiadói félpergamen-kötésben. A kötéstáblák kissé sérültek. |