132. árverés - 141. tétel
Országgyülési emlék. Politikai, történeti és szépirodalmi almanach. Szerk. és kiad. Vahot Imre.
Budapest, 1848. Kozma V. -- Egyetemi Ny. |
IV+149+(4)+134+(2)p.+1t. |
A Walzel Ágost által készített kőnyomaton alsóházi jelenet látható. |
XX. századi félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |
Szüry: 3461. |