132. árverés - 146. tétel
Potemkin Ödön
Az 1849-ik évi magyar hadsereg feloszlásának okai az aradi s temesvári táborozással
Pest, 1867. Lauffer Vilmos. |
186+(2)p. |
Ez a munka második kiadása, az elsőt a cs. kir. hatóságok elkobozták. |
Enyhén sérült gerincű, későbbi félvászon-kötésben. |
Poss.: Komáromi János tulajdonosi bejegyzésével. |