132. árverés - 153. tétel
Szathmáry Károly, P(éterfalvi)
Emlékeim
Szilágy-Somlyó, 1884. Nyomda-Rt.. |
262+(4)p. |
A szerző író, a szabadságharc idején főhadnagyként egy utászszázadnál szolgált. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Szüry: 4164. |