132. árverés - 197. tétel
Görgey István, id.
1848 és 1849-ből. Élmények és benyomások. Okiratok és ezek magyarázata tanulmányok és történelmi kritika. I-III. kötet.
Bp., 1885-1888. Franklin. |
XX+323+XII+698p.; XII+732+(1)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |