132. árverés - 227. tétel
Horváth Mihály
Huszonöt év Magyarország történelméből 1823-tól 1848-ig. Második, javított s bővített kiadás. I-III. kötet.
Pest, 1868. Ráth Mór. |
XVI+461p.; VII+466p.; VII+508p. |
Kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |