132. árverés - 249. tétel
Jósika Miklós
A magyarok őstörténelme. I-III. kötet [egybekötve].
Pest, 1861. Heckenast. |
(2)+303+(2)+330+(2)+(2)+332p. Első kiadás. |
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. Az első kötet eredeti borítója bekötve. Több levele enyhén rozsdafoltos. |