132. árverés - 295. tétel
Kornitzer Béla
Apák és fiúk. Nagy magyar értékeink — ahogy fiaik látják. Dr. vitéz József Ferenc főherceg ő királyi fensége előszavával. I-II. kötet.
(Bp., 1940) Széchenyi Ir. és Műv. Rt. |
278p.+35t.; (4)+283-528+(2)p.+28t. Számozott (17./500) példány. |
Enyhén kopottas, aranyozott, kiadói bőrkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |