132. árverés - 305. tétel
A Kossuth-emigráció Törökországban. Szerk. és bev.: Hajnal István. Első kötet [unicus].
Bp., 1927. MTT. |
(4)+929+(1)p. (Magyarország újabbkori történetének forrásai. Iratok az 1848-49-i emigráció történetéhez.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |