132. árverés - 33. tétel
Kempelen Béla
A nemesség. Útmutató az összes nemességi ügyekben. Genealogiai és heraldikai kézikönyv.
Bp., 1907. Benkő Gy. |
VIII+142p.+1t. |
Hozzákötve: Magyar nemes családok. III. kötet. Bp., 1912. Grill Károly. VII+479p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |