132. árverés - 342. tétel
Szilágyi Sándor
I. Rákóczy György 1593-1648
Bp., 1893. MTT. |
(8)+424p.+7t.+2 kihajt. mell. (hasonmások) Lapszámozáson belül számos szövegközti illusztrációval. Példányunkból hiányzik a címlap, valamint további két levél. |
Sérült gerincű, kopott aranyozású, korabeli félbőr-kötésben. |