132. árverés - 421. tétel
Archivum Rákóczianum. II. Rákóczi Ferencz levéltára. Első osztály: Had- és belügy. I-X. kötet.
Pesten, 1873-1889. MTA. |
XXVIII+688+(2)p.; (6)+656p.; X+(2)+747+(1)p.; XII+764p.+1 kihajt. mell.; 671+(1)p.; (4)+724+(2)p.; (4)+224p.; XI+448+(1)p.; XXXII+849p.; (4)+250+(1)p. |
Hozzá: Angol diplomatiai iratok II. Rákóczi Ferencz korára. Angol levéltárakból közli Simonyi Ernő. I-III. kötet. Pest, 1871-1877. MTA. XII+639p.; (2)+642p.; (2)+496p. A sorozatcímlap mindhárom kötetből hiányzik. (Archivum Rákóczianum. II. Rákóczi Ferencz levéltára. Második osztály: Diplomatia. I-III.) Teljes sorozat. |
Egységes, XX. század eleji félvászon-kötésben. |