132. árverés - 455. tétel
Falk Miksa
Széchenyi István gróf és kora. Irta ~. Forditották Á(ldor) I(mre) és V(értessy) A(rnold).
Pest, 1868. Emich. |
VIII+343p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A gerincen kis sérüléssel. Néhány levele vízfoltos. |
Szentkirályi: F-4.3. |