132. árverés - 465. tétel
Széchenyi István, gróf
~ naplói. Adalék a nagy hazafi jellemrajzához. A M. T. Akadémia megbizásából összeállitotta Zichy Antal.
Bp., 1884. Athenaeum. |
1t. (Széchenyi rézmetszetű portréja)+VI+670p. (--- munkái 1.) |
Kopottas gerincű, korabeli vászonkötésben. |
Szentkirályi: 308. |